Image Alt

BBGM.

Info

Kuupäev: 23.03.2019
Uksed: 19:00
Vanus: vanusepiiranguta
Pilet: 7/10

AYIBOBO TUUR 2019
BLACK BREAD GONE MAD + ETNOSFÄÄR

23.03.2019
Kultuuriklubis Tempel, Pärnu
Uksed 19.00
Piletid eelmüügist -> https://bit.ly/2BUATZc

BLACK BREAD GONE MAD esitleb enda debüütalbumit “AYIBOBO” ning ETNOSFÄÄR tähistab enda debüütalbumi “A mis tuu om” 1.sünnipäeva.

—————————-
BLACK BREAD GONE MAD
Black Bread Gone Mad on ansambel, mis kui viie muusiku ühine elektrijaam, kus akusid laadida ja loomisele keskenduda. Ansambliliikmed on kõik erinevate maade rahvamuusika suured fännid. Kogu koosseisu looming pärineb liikmete omast sulest, mida on tuntavalt mõjutanud erinevate rahvaste muusika, 70ndate rokk ja tänapäeva pop-muusika. Ansambli liikmete soov on luua Eesti pärimumuusika maastikule uus ja värskendav helipilt – proge-folk.

Black Bread Gone Mad loodi 2016. aasta sügisel Viljandis, soovist luua täiesti piiritut ja piiramata muusikat, seades ainsateks kriteeriumiteks, et bändi ennast peab loodu sütitama ja kütet peab olema.

Merike Paberits – flööt, vokaal
Lee Taul – viiul, vokaal
Peeter Priks – kitarr, vokaal
Mati Tubli – basskitarr, vokaal
Martin Aulis – trummid, perkussioon, vokaal

www.facebook.com/blackbreadgonemad/
www.instagram.com/blackbreadgonemad
www.soundcloud.com/blackbreadgonemad
www.youtube.com/channel/UC2JwuZFVa_CloxgFjd7HGpQ

————————-
ETNOSFÄÄR

Etnosfääri moodustavad kolm erineva taustaga muusikut, kelle ühises loomingus põimuvad ürgsed ja kaasaegsed helid. Akustiliste ja elektrooniliste vahendite kombineerimisel sünnib muusika, mille sisu tuleb rahvamuusikast ja vorm kaasajast. Eriline atmosfäär, muusika, mis kannab juurte juurde – maailma, kus kõik on võimalik…

​Kathi Koch – vokaal, torupill, klahvpill, vile
Kaarel Kuusk – klahvpillid, live-elektroonika, vokaal
Karl-Markus Kohv – trummid, perkussioon, kellamäng, vokaal

“See on uus. See on tulevik. See tuleb ettearvamatutest suundatest ning on alati šokk. See on folkmuusika. Oh jaa, see tõesti on. See on 21. sajandi folkmuusika. Koos on nad loonud tervikliku ja unikaalse kujutluspildi. Kolmenoodilised viisid ja vana lüürika on jäetud alles, kuid raamistik on absoluutselt täiesti uus. Ja see töötab.” Chris Nickson, ajakiri “fRoots” (UK).

www.etnosfaar.ee
www.facebook.com/etnosfaar
www.instagram.com/etnosfaar