Image Alt

Exclusive.

Info

Kuupäev: 09.11.2018
Uksed: 22.00
Vanus: 16+
Pilet: 5/8 EUR

Exclusive tuleb taas ja seekord juba viiendat korda!

🎤LIVE kütavad :

TMF

TMF on Võsul alguse saanud räpigrupp, kuhu kuuluvad McLord, Napoleon ja Rambo ja kelle lood Võsaneeger”, “Vilechill” ja Räppimaie kummitavad tänaseni eesti räpi ja huumorisõprade kuulmekanalites.
Pärast aastatepikkust šlangimist on mehed tagasi ja kohe-kohe on ilmumas nende debüütalbum. Aeg on saanud küpseks, et anda esimene laiv Pärnus ning valada rahvas üle väärtuslike tarkusesõnade ja kaasahaaravate räpisümfooniatega, mis panevad jala nõksuma sama kiirelt, kui juhe kokku jookseb ja tšakrad pauguga avanevad!

SEADUSKUULEKUS

Seaduskuulekus – Hanf Kung la mĂĽstika! Seekord saad osa seaduse trimurtist: päris vana kama + amir al hajj kama + woop woop uut kama! 🙌

KRICK

Krick on Saaremaalt pärit sōnaseadja, keda teatakse eelkõige tema meisterlike vabastiili oskuste poolest. 2015.aastal avaldas ta oma debüütalbumi “Voog”. Aastate jooksul on kaasa teinud 5Loopsi, Whizi, Manipulated Mindzi ja Claim x Roki plaatidel. Praegu tegutseb mees uue materjali kallal.

AIN NUFIN

Ain Nufin esitab viimase kolme aasta vältel loodud muusikat, milleks on inspiratsiooni kogutud maailma eri paikadest, siin elavatest inimestest, taevatähtedest ja unetutest öödest. Rohked abstraktsioonid ja tähelepanekud kirjeldavad ühtaegu nii argiseid kogemusi kui ka sisekosmose piiriäärseid avastusretki.

Musa valivad kolm meest :

DJ Macifreakaz
DJ Masta Robusta
DJ Mauri Wowie

Uksed: 22:00
Pilet: 5*/8

*esimesel tunnil pilet soodsam

Vanusepiirang : 16+

LEZGO