fbpx
Image Alt

Kaisalingthing.

“Uute ja uute jookide tellides ähvardab oleng muutuda prassinguks.” O. Luts

Misasja need tallinlased üksi kogu aeg prassivad?! Kas mujal Eestis ei osata lõbusalt aega veeta või?! Aga muidugi osatakse!

Sellepärast viibki huumoribluusi ansambel Kaisa Ling Thing oma prassingu-sarja pealinnast välja rändama! Nimelt prassitakse Tallinnas juba eelmise aasta oktoobrikuust alates igal kuul Kalamaja klubis Heldeke. Prassing on lõbus etendus, kus publik ei ole pelgalt pealtvaataja, vaid määrab suuresti, kuidas ja kui palju trianglit laval tehakse. Pärnusse tullakse otse loomulikult Veel Suurema Šõuga, kaasas on veel rohkem külalisesinejaid, veel paremat nalja ja veel lollimaid trikke… Kindlad võite aga olla selles: mängitakse ulakat muusikat, saab manustada joovastavaid jooke ja lõõgastuda stiilselt.

Kahetunnise kontserdi annab ansambel Kaisa Ling Thing. Rändprassinguid dirigeerib Comedy Estonia koomik Ann Vaida, kes viib peolised sobivalt humoorikasse meeleollu. Üles astuvad Burlesque Estonia artistid OH’ Ruby! ja Eeben Früülep. Lisaks üllatused, palagan, koomusk ja muu säärane jant.

Kaisa Ling on Eesti esimene vodevillibluusimutt.
Rene Paul on pianist (Blues Estonia asutaja).
Argo Toomel on bassist (Compromise Blue, Tanel Padar Blues Band, Apelsin).
Peep Kallas on trummar (The Swingers).

http://kaisalingthing.ee/

********************************************
Kaisa Ling Thing rändprassing
21. märtsil Pärnus kultuuriklubis Tempel (Akadeemia 7)
Kontserdi algus 19:05 (sissepääs 18:00).

Kestus kena kolm tundi.
Pilet ukselt 12 €.
****************************************