Image Alt

Kaschalot.

Info

Kuupäev: 19.10.2018
Uksed: 21.00
Vanus: vanusepiiranguta
Pilet: 5/7 EUR

Kaschalot on Tallinna instrumentaalset math/post rocki viljelev nelik. Nende muusikas melanhoolia ja popi piirimail kõlavad kitarrimeloodiad segatud ideaalselt raskete kitarririffide ja trumminüpeldamistega ning mitmekesiste loo struktuuridega. Sügisese tuuri raames esitlevad nad materjali oma 2018 Oktoobris ilmuvalt dübüütalbumilt “Whale Songs”.
facebook.com/kaschalot
instagram.com/kaschalotogram
kaschalot.bandcamp.com

Ocean Districts on neljaliikmeline instrumentaalansambel Tallinnast, mille alged tekkisid 2011. aastal. Ühe-mehe kõrvalprojektist välja kasvanud kooslus kätkeb endas mõjutusi erinevatest žanritest ja bändidest, mille ühisteks nimetajateks võiksid olla meloodia, atmosfäär, emotsioon ja dünaamika. Bändi debüütalbumit Expeditions esitleti 2014 jaanuaris väljamüüdud plaadiesitluskontserdil, millele järgnesid esinemised kodus ja naaberriikides. Lava jagati tuntud post-rock bändidega nagu God Is An Astronaut, Solstafir, Dirge, Alcest jpt. Album sai äärmiselt hästi vastu võetud väljaspool kodumaad. 2014 aasta detsembris ilmus esimene muusikavideo loole „Discovery“, millele järgnes 2015 aasta alguses Baltikumi mini-tuur ning uue EP esimesed kirjutus sessioonid, mis jäid aga erinevatel põhjustel soiku ning bänd elas üle pea pooleteise aastase totaalse seisaku. 2017 aastal tuli aga Ocean Districts taas kokku, vahetus trummar ning alustati pooleli jäänud EP kirjutamist ja salvestamist. 2018 oktoobris näeb ilmavalgust uus materjal ehk 5-looline EP “Doomtowns”.

Links:
oceandistricts.bandcamp.com
facebook.com/oceandistricts
instagram.com/oceandistricts


Liblikas on aga vokaaliga psühedeelne ja progressiivne stonerroki punt, mis suudab panna südame soojemalt tuksuma kõigil, kel näiteks Frank Zappa või Mastodon suured lemmikud on.

https://www.facebook.com/liblikasest/
https://liblikas.net/
liblikas.bandcamp.com