Image Alt

Kelly’s Puzzle EP esitlustuur: Pärnu.

/Kelly’s Puzzle EP esitlustuur: Pärnu

Info

Kuupäev: 18.01.2019
Uksed: 19:30
Vanus: vanusepiiranguta
Pilet: 5€

Kelly’s Puzzle
18.01.2019
Kultuuriklubi Tempel, Pärnu
Pilet 5€

Singlit “Ei tea” saab juba kuulata siit->

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Kelly’s Puzzle on saanud valmis oma esimese stuudioalbumi, millel kõlab laulva kitarristi, Kelly Vase, autorilooming. Plaadituuriga külastatakse nii Tallinnat, Tartut ja Viljandit, kui ka bändiliikmete kodulinnu Pärnut ja Kuressaaret. Plaadil kõlavad lood peegeldavad tundeid ja emotsioone, mis valdavat üht noort inimest eneseleidmisteel – helikeel on ühtaegu kõrvu paitavalt ilus ning kohati südant lõikavalt käre.

Enne Kelly’s Puzzle’it on meie hea sõber Maris Pihlap!:)

Maris Pihlap on pärimusmuusika taustaga viiulimängija ja laulja, kes viimasel ajal tegutseb aga rohkem peavoolumuusika maailmas. Kuigi eelkõige tegeleb ta praegu endaloodud jazzhop-bändiga PIHLAP•UUD, siis on ta valmis saanud ka soolokava viiuli ja elektroonikaga. See on liiga folk, et olla jazz, see on liiga elektrooniline, et olla pärimus, ja liiga minimalistlik, et olla popp. Ja nagu Marisel kombeks, siis kohe kindlasti on see eestikeelne.

Uksed kell 19:30

20:00 Maris Pihlap
21:00 Kelly’s Puzzle

————————

Kelly’s Puzzle on viiest sõbrast koosnev band, mis esitab Kelly Vase loomingut.

Viljandi Kultuuriakadeemia tõi nad kokku. Algul Jaani ja Mardi, siis aasta hiljem Kelly ja Kristiina sinna juurde ning viimaks Henri. Duona alustasid Jaan ja Kelly juba 2016. aasta alguses. Ei läinud enam kaua, kui duost arenes välja esimene neljapealine koosseis, millega lood proovile panna.

2017. aasta suvel Saaremaal (juba viiekesi) herneid nosides otsustati, et on aeg. Juba nädala pärast said sõbrad prooviruumis kokku ning kõik tundus kohe nii õige!

Kuigi tegemist on Kelly lauludega, on helikeeles tunda kõigi liikmete omapära ning just see teeb Kelly’s Puzzle’i lood huvitavaks. Ühe asja ütlemiseks on ju nii mitu võimalust. Samamoodi saab üht emotsiooni muusikas esitada mitmel erineval viisil.

Iga lugu on justkui osake suurest puslest – üks hetk, üks inimene, üks mõte. Nii, nagu võõrastest saavad head sõbrad või hetkest kasvab aasta, põimuvad osakesed omavahel ning moodustub tervik, mida Kelly’s Puzzle läbi muusika edasi jutustab.

Kelly Vask – akustiline kitarr, elektrikitarr, vokaal
Kristiina Ristmäe – klahvpillid, taustvokaal
Jaan-Eerik Aardam – elektrikitarr, taustvokaal
Mart Nõmm – basskitarr
Henri Tammai – trummid