fbpx
Image Alt

M-Dot Mauks.

Info

Kuupäev: 13.03.2020
Uksed: 22:00
Vanus: 18+
Pilet: 10€

Daamid ja härrad!
Templi hip-hop raamatu viimane peatükk rullub lahti 13. märtsil, kui üle suure tiigi lendab platsi M-Dot ja Meistermauri esitleb oma EP’d “KODUKOOTUD”.
Laval on ka kaua oodatud üllatusesinejad!
Muusika valib legendaarne Raadio 2 LINNADŽUNGEL saatejuht KOZY.

EPT liige, biidi -ja tseremooniameister Mauri on aasta salvestanud oma esimest sooloalbumit, mille esmaettekanne toimub tema koduklubis.
Kuula ja laula kaasa: meistermauri.bandcamp.com/releases

Bostoni silpide spetsialist M-Dot (EMS) on läbi müünud plaate ning suuri lavasid USA’s. Ta on lähedases suhtes Gang Starr Foundationi meestega ning teinud korduvalt koostööd mitmete räpparitega nagu Method Man /Wu tang Clan või Lagre Proffessor & Marco Polo jt.
Ta on kahekordne Bostoni Muusikaauhindade võitja ning tema 2017. a. album “egO anD The eneMy” (Prod. By Hi-Tek, Marley Marl, Large Professor, Buckwild, Khrysis etc.) mis sai mainekatelt kriitukutelt (The Boston Globe, HipHopDX, Ambrosia For Heads, 2DopeBoyz etc) väga positiivse tagasiside ning oli kohaliku müügiedetabeli nr. 1.
Tema lood on kõlanud sarjas “The Blacklist”. Euroopas on ta oma jälje jätnud maha X Mängudele ja Hip-Hop Kempi (Tsehhi). M-Dotiga on kaasas MC META P

M-Dot ‘123 Flow’

M-Dot | 123 Flow [Official Interactive 360 Video]

One of the FIRST Interactive 360° Music Videos!Move your mobile device around or swipe the screen in any direction!!M-Dot ~ Own Lane Music (Copyright 2015)Watch on YouTube as well:http://youtu.be/490yvjqthEg#360video #MultipersonReplication #Innovation #NewHipHop

Posted by M-Dot on Esmaspäev, 21. detsember 2015

M-Dot ‘Shine’ w/ METHOD MAN(Video)

Show Clips:
–BUMF Festival

–Kenyon Arena

–XGames (Tignes, France)

mdotboston.com

Uksed: 22.00
Pilet: 10 €
18+