fbpx
Image Alt

Metro Luminal.

Info

Kuupäev: 10.11.2018
Uksed: 20.30
Vanus: 18+
Pilet: 12.50

METRO LUMINAL 30 – juubelituur ja uue plaadi “Üheksast viieni” esitluskontsert Pärnus

Pärast suhteliselt pikka loomepausi on Eesti rokkmuusika omapärasemate ja parimate kollektiivide hulka kuuluv bänd Metro Luminal alustanud muutunud koosseisuga taas viljakat tegevust. Esimeseks suureks tähiseks on päris uue muusikaga album „Üheksast viieni”, mis on Metro Luminalil järjekorras juba viies ja mille ilmumisega tähistatakse ühtlasi ka bändi 30. tegutsemisaastat.

Bänd astub üles koosseisus:
Robin Juhkental – vokaal
Rainer Jancis – kitarr
Kalle Nettan – bass
Marko Atso – trummid

Esitamisele tulevad nii juba tuntud, Eesti rokiklassikasse kuuluvad palad kui ka päris uued laulud. Samuti ilmub juubeli puhul esmakordselt vinüülina legendaarne kauamängiv „Ainult rottidele”, mille tuntumad lood on „Isa tuli koju“, „Kord tuleb tuul…”, „Hukkusid autoõnnetuses” jpt. Ent ka uue plaadi „Üheksast viieni” muusika on jätkuvalt selgelt metroluminalik – äraspidiselt tõsine, leidlik ning väljapaistvalt originaalne. Mõlemat albumit saab ette tellida Vaiguviiuli e-poest www.vaiguviiul.ee
Juubelikontserdid on tõeline maiuspala originaalse eestikeelse muusika nõudlikele gurmaanidele ning kummardus sõltumatule vaimule.

Uksed avatakse kl 20.30. LIVE kl 21.30

Piletid müügil Piletilevi müügipunktides üle Eesti ja tund enne kontserdi algust kohapeal.

Uut singlit “OLEN MUUTUS” kuula SIIT:

Lisainfo: metromuusika@gmail.com