Rotiküla kõutsid “Langevad tähed” esikas / Empty Mind / Seevald.

Info

Kuupäev: 27.04.2018
Vanus: 18+
Pilet: 5€/7€

Rotiküla Kõutsid on sõbrad, rock´n´roll ja vankumatu tahe ajada oma asja raudselt ja eestikeelselt. Bändi esimene album Langevad Tähed on valmis ja esmakordselt üritusel kõigile saadaval! Albumil on esindatud kogu Kõutside lugude paremik aastast 2011. Kontserdil mängitakse ette kogu debüütalbum ja ka mõned uued lood, seega olge oodatud ja joodetud!

Youtube kanal

Kuulamissoovitused:
Deliirium

Mitte täna

Empty Mind on 2000. aasta sumedatel augustipäevadel Pärnu-Jaagupis moodustunud rockbänd. Viimased 5 aastat võib bändi koduväljakuks pidada meie kaunist suvepealinna Pärnut. Audiohoolikutest, bändomaanidest ja eneseimetlejatest koosnev “ansambel” ei tea siiani mida nad täpselt tahavad, veel vähem kuidas seda saada. Kuigi bändi põhiliseks väljundiks on hubases Postimaja proovikas 12 bar bluesi jämmida, on igipõlised rokkarid aastate jooksul üles astunud ka suurematel ja väiksematel avalikel üritustel, nagu näiteks Lelle Alternatiiv, Noor Rock, Sindi Rock ja otse loomulikult Halinga Rock. 2017 aasta novembris nägi lõpuks ilmavalgust omapärase lõppmasterdusega debüütalbum “Aeg”, mille pool tiraazi müüdi läbi loetud nädalatega, teine pool aga vedeleb siiani bändi laulja vana Volkswagen Passati kindalaekas ja öökapi alumises sahtlis. Albumi nimilugu maandus alustuseks R2 nädala demoks, raadiosaates Rockiministeerium tekitas aga oma vilka trummipartii ja erilise kõlapildiga lausa sensatsiooni. Empty Mindi muusikat on tabavalt iseloomustanud üks kontserdikülastaja: “Selline lahe, nagu vanakooli rocki ja pungi segu…”

Kuulamissoovitused:

Kevad:

Lumevaene talv:

Seevald on üle 13 aasta lärmi ja kolinat, eestikeelset vulgaarsust ja karmi punki taaskord uues kuues kokku tulnud. Koosseisu muutust esineb rohkem kui kaineid päevi, aga see meid ei morjenda. Pole vahet mis formaadis, seisundis või molekulaarsel tasemel, Seevald on tulnud, et jääda ja edasi terroriseerida poliitikuid, joodikuid ning muidu ajuinvaliide. Päikest!

Kuulamissoovitused:

Seevald:

Sittuge ennast täis

Uksed: 21.00
Pilet: esimene tund 5/ hiljem 7
Vanusepiirang: 16+ /Dokumendid kindlasti kaasa!!!/