Image Alt

Sibyl Vane/Blind.

Info

Kuupäev: 16.11.2018
Uksed: 22.00
Vanus: 18+
Pilet: 8/10/12

Harva kontserte andev ja järgmisel aastal 25. sünnipäeva tähistav Blind annab koos Sibyl Vane’iga Pärnus 16. novembril erilise kontserdi.

„Esinesime viimati Pärnus koos 2014. aastal ja see kontsert on meie mällu sööbinud mitmel põhjusel. Esmalt oli kontserdil lava ees rokkimas üks Soome toonane naisminister ja trummikomplekti aitas laval hiljem kokku panna ansambel HIMi esimene trummar,“ meenutab Heiko Leesment Sibyl Vane’ist.

Seda, mis seekord juhtuma hakkab, tuleb tulla Templisse vaatama 16. novembril. Ürituse orienteeruv avajakava on selline:

Uksed kell 22
Sibyl Vane kell 23
Blind kell 00

Piiratud kogus eelmüügist: 8 EUR (Oktoober)
Eelmüük: 10 EUR (November)
Kohapeal: 12 EUR

SIBYL VANE
Pärnu alternatiivroki kolmikust on kaheksa tegutsemisaastaga kujunenud suvepealinna muusikaskeene visiitkaart. 2018. aasta Eesti Laulult toodi lauluga „Thousand Words“ auväärne neljas koht. Koostöös Läti plaadifirmaga I Love You Records kaks täispikka albumit avaldanud Sibyl Vane annab viimased kontserdid enne uue albumi salvestust. Bänd on andnud lubaduse vanade tuttavate kõrval kindlasti ka uut loomingut tutvustada.

BLIND
Bänd, kes oli millenniumi vahetusel Eesti muusikataevas üks eredamaid tähti, on taas esinemisvormis. Bändi frontman Urmas Voolpriidu taktikepi all USAsse Eesti muusikate eksportinud Blind on välja andnud pea kümme albumit. Lugudega „Astronaut“ ja „Emmanuelle“ eestlaste südamed võitnud kollektiiv astub üles kavaga oma parimatest paladest läbi aegade.